registrace   zaslat nové heslo

www.horolezeckapujcovna.cz / Co půjčujeme / Co půjčujeme / EdelridJistící set Belay Kit

Edelrid Jistící set Belay Kit

Nepostradatelná pomůcka na jištění při lezení Via ferrat.

Výrobce: Edelrid
Záloha: 1500,-
Cena 1 - 3 dny: 70,-
Cena 4 - 8 dní: 60,-
Cena 9 dní a déle: 50,-
Veškeré ceny jsou uvedeny v Korunách českých s DPH, pokud není uvedeno jinak, ceny jsou uváděny za jeden den výpůjčky. Záloha splatná jednorázově při převzetí.

Vypůjčit
Počet kusů: z 0 volných.
Vypůjčit od:
Počet dní:

Edelrid Jistící set Belay Kit

Nepostradatelná pomůcka na jištění při lezení Via ferrat.

Nezbytná pomůcka na dojišťování spolulezce při lezení via ferrat. Ideální pro děti nebo začátečníky. Každý ví, že na ferratě je lépe nepadat. V případě, že se dostanete do situace, kdy je potřeba si těžký úsek dojistit přichází na řadu jistící set VIA FERRATA BELAY KIT. Set se skládá z 15mm horolezeckého lana a jistící brzdy. Lano i oka na brzdě jsou barevně odlišeny, je jasné, co kam cvaknout. Použití zvládne i úplný začátečník. Součástí je i karabina se šroubovací pojistkou. Celý set je zabalen v malém odolném pytli, který se pohodlně vejde do batohu nebo na sedák. Tak je vždy po ruce, připraven na použití. Hmotnost: 1000g Víte, že pokud si koupíte v našem internotovém obchodě www.rockjoyshop.cz ferratový set, dostanete půlku půjčovného zpět?

Varování

Veškeré outdoorové sporty, horolezectví, speleologie, výškové práce a podobné aktivity jsou nebezpečné a mohou mít za následek úraz nebo smrt. Jejich provozováním na sebe berete toto riziko. Proto se vždy dobře s vybavením pro tyto aktivity seznamte, pečlivě prostudujte návod a před použitím při vlastní aktivitě si dopředu nacvičte, jak vybavení používat.

www.horolezeckapujcovna.cz info@horolezeckapujcovna.cz Honza +420 739 214 767 Pavla +420 606 527 688

© 2008 RockJoy | KYSELA Petr tvorba webových stránek | sitemap