registrace   zaslat nové heslo

www.horolezeckapujcovna.cz / Co půjčujeme / Co půjčujeme / EdelridTrhací ferratová brzda

Edelrid Trhací ferratová brzda

Trhací ferratová brzda pro osoby od 45 do 120 Kg. Set splňuje nové bezpečnostní požadavky.

Výrobce: Edelrid
Záloha: 1000,-
Cena 1 - 3 dny: 150,-
Cena 4 - 8 dní: 120,-
Cena 9 dní a déle: 100,-
Veškeré ceny jsou uvedeny v Korunách českých s DPH, pokud není uvedeno jinak, ceny jsou uváděny za jeden den výpůjčky. Záloha splatná jednorázově při převzetí.

Vypůjčit
Počet kusů: z 7 volných.
Vypůjčit od:
Počet dní:

Edelrid Trhací ferratová brzda

Trhací ferratová brzda pro osoby od 45 do 120 Kg. Set splňuje nové bezpečnostní požadavky.

Velmi bezpečná ferratová brzda. Trhací popruh funguje za všech podmínek a to i za vlhka. Popruh je v zipovém pouzdře, které má velmi malý objem, nikde se tedy neplete. Dlaňové karabiny splňují nejvýšší nároky na bezpečnost, a proto na tomto setu nemohou chybět. Velká výhoda tohoto setu je, že popruhy s karabinami jsou pružné. Při svěšení se vám nebudou válet na zemi (neničí se karabiny) přitom mají široký rozsah - snadno s nimi dosáhnete kam potřebujete. Set splňuje nové bezpečnostní požadavky. Tento set používáme v Horolezecké škole RockJoy a je to zatím nejlepší set, na který jsme narazili. Půjčujeme výrobky Edelrid a Singing Rock. Ferratový set splňuje normy EN 958 a UIAA 128

Varování

Veškeré outdoorové sporty, horolezectví, speleologie, výškové práce a podobné aktivity jsou nebezpečné a mohou mít za následek úraz nebo smrt. Jejich provozováním na sebe berete toto riziko. Proto se vždy dobře s vybavením pro tyto aktivity seznamte, pečlivě prostudujte návod a před použitím při vlastní aktivitě si dopředu nacvičte, jak vybavení používat.

www.horolezeckapujcovna.cz info@horolezeckapujcovna.cz Honza +420 739 214 767 Pavla +420 606 527 688

© 2008 RockJoy | KYSELA Petr tvorba webových stránek | sitemap